Nişanızda Sınırsız Hedefli Trafik Nasıl Üretilir!

Çevrimiçi Bir Perakendeci Nasıl Ekstra Olur?

Daha fazla trafik ister misin?

Henüz yeterince hedefli trafik elde etmediğiniz için sinirli mısınız? Yani satmak zorunda olduğunuz gerçek insanlar ne demek ?

Daha hedefli alıcı trafiğine mi ihtiyacınız var?

Eğer öyleyse, bunu seveceksiniz: Herhangi bir niş içinde sınırsız, yüksek hedefli trafik üretmenin yollarını buldum, % 100 zaman ve tekrar tekrar çalıştıklarını kanıtladım .

Sadece yüksek hedefli trafik değil, alıcılara dönüşen tür! Bu yöntemler, ya 3 ay içinde gitmeye devam edecek en son habercilik değil.

Sınırlı trafik sağlam kaynaklar niş içinde, ve niş çok hedefli trafik arıyorsanız ve bu trafik sınırsız bir kaynak istiyor, bu yöntemleri son derece güçlü ve hedeflenen trafik inanılmaz bir miktarda alacaksınız.

Peki, hazır mısın?

Yöntem # 1

"Facebook Reklamlarıyla Nasıl Daha Fazla Trafik Nasıl Gidilir?"

Facebook reklamcılığı 2017

Çoğu pazarlamacının bu günlerde, Facebook'dan kaliteli trafik alması başarı için kritik önem taşıyor.

Ancak, çoğu karlı bir şekilde başaramıyor!

Kısa bir süre önce, pazarlamacılar yalnızca sayfa beğenilerine odaklanmak zorunda kaldılar. Ardından, organik trafiği Facebook üzerinden kullanmak için bu bağlantıyı kullandılar. Artık değil!

Facebook geçtiğimiz günlerde, fan sayfası içeriği için ücretsiz, organik erişime daha önce izin verdikleri oranının biraz altına düştü.

Bu yüzden günümüzde, insanların doğrudan web sitesine Facebook'tan gelmesi önemlidir. O zaman en azından onları çerezlenmiş halde alabilirsin ya da posta listenizde.

Aşağıda, Facebook reklamlarıyla daha fazla trafik elde etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları verilmiştir :

1. Unutmayın: İÇERİK KING'dir!

Ziyaretçilerinize sitenizi ziyaret etmeniz ve tekrar ziyaret etmeniz için bir neden verin, cevap içeriğidir! Basitçe söylemek gerekirse, sitenize düzenli olarak değerli içerik eklemeye odaklanın. Bu, trafik üretimin can damarı olacak.

Facebook reklamlarından kazanç elde etmenin anahtarı, kitlenizle etkileşim kurmak için CONTENT'i kullanmanızdır. Sonra onları daha sonra müşteriye dönüştürmek kolaylaşır.

Haftada sadece bir kere olsa bile, sitenizde sürekli yeni bir orijinal makale veya video yayınlayın

2. İçeriğinizin paylaşılabilir olduğundan emin olun!

Ziyaretçilerinizin içeriğinizi arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilmelerini istiyorsunuz. Her yayında Facebook ve diğer sosyal kanallar için düğmeler paylaştığınızdan emin olun!

Siteniz WordPress üzerinde çalışıyorsa, ShareThis gibi işi yapmak için birkaç ücretsiz eklenti vardır. WordPress gösterge tablonuzdaki eklentiler bölümünü kontrol edin.

3. İçeriğiniz için keskin bir özellikli resim yapın!

Çekici bir imaj, Facebook'daki ziyaretçileri cezbetmek için kesinlikle kritiktir.

İçeriğinizi sayfanıza gönderirken resim yükleme seçeneğini kullanın. Ardından, bağlantınızı metin alanına yapışkan bir başlık ile yapıştırın.

Bu şekilde, ziyaretçileriniz Facebook'un sitenizden kapatabildiği küçük bir "snippet" yerine tam boyutlu resmi görecektir.

NOT: Görüntünün metni yalnızca maksimum% 20 alabilir, aksi takdirde Facebook bunu bir reklam için kullanmanıza izin vermez!

4. Doğru reklam türünü kullanın!

Bağlam sonrası etkileşim reklamlarıyla, tıklama başına kuruş kadar düşük ve daha fazla paylaşım ve etkileşim için hedeflenmiş trafik oluşturabilirsiniz!

İçeriğinizi Facebook'a gönderirken, yayının altında "yayın artır" düğmesini görürsünüz. Bu teşvik etmenin en kolay yolu olsa da, bu iyi değil.

Bunun yerine, Reklam Yönetme sayfasına gidin ve "Sayfa Post Katılımı" için bir reklam oluşturun .

Hedef kitleniz için ilgi alanlarını, demografik özellikleri ve hedeflemeyi ayarlamak için daha fazla kontrole sahip olursunuz. Bu, reklam gösterimlerinizi boşa harcamamanızı sağlar.

Bu basit ipuçları, Facebook'la daha fazla trafik elde etmek için iyi bir başlangıç ​​yaptı. Küçük başlayın ve daha fazla sonuç gördüğünüzden emin olun.

Facebook Pazarlama Pro'sı olmak ister misiniz?

Nasıl yapıldığını görmek için buraya tıklayın

Yöntem # 2

"Daha Fazla Trafik Fom Twitter Nasıl To Get!"

Twitter'dan trafik almak için

Muhtemelen bildiğiniz gibi, Twitter bugün nette en popüler sosyal medya platformlarından biridir .

Başkalarıyla bağlantı kurmak, bilgi paylaşmak, haberlere ayak uydurmak ve çok daha fazlası için mükemmel bir araçtır.

Ticari şirketler, çevrimiçi medya ve blogcular için Twitter, trafik çekmek için en iyi sosyal araçlardan biri haline geldi!

İster iyi bir Twitter izlemeniz olsun veya bunları inşa etmek istiyorsanız şu, trafiğinizi ve etkileşiminizi artırmanıza yardımcı olacak bazı taktikler:

1. Optimize edilmiş bir profile sahip olun!

Profiliniz kartvizitiniz. Web sitenizin bağlantısını, iyi kapak fotoğrafı ve profil resimini eklediğinizden emin olun! İşletmeniz bir blog kullanıyorsa, trafik stratejinize bağlı olarak doğrudan bloga bağlanabilirsin.

Ayrıca, profiliniz için belirli bir tweet'i en üste yerleştirebilirsiniz. Takipçiler veya ileriye dönük takipçiler sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmeye çalıştıklarında onu görürler.

Diğer özelliklerin yanı sıra, en yeni veya en popüler blog yazınızı vitrin yapmak için bu özelliği kullanın.

2. İlgili hashtag'ları kullanın!

# Hashtag'leri tweet'inize eklemek, görünürlüğü artırmaya yardımcı olur. Halihazırda dikkat çeken nişinizle alakalı popüler hashtag'lar arayın ve bunlardan yararlanmak için deneyin. Bununla birlikte, hesabınızı spam gibi gösterebileceğinden bunları aşırı kullanmaktan kaçının.

3. Mesajlarınızda tıkla-tweet bağlantıları kullanın!

Kullanıcıların eşyalarını tweet etmesi kolaylaştırırsa, bunu yapmak olasılığı artar ve size daha fazla trafik kazandırır.

Tıklama-to-tweet bağlantıları, insanların önceden doldurulmuş tweetleri tek bir tıklamayla paylaşmalarını sağlayan paylaşılabilir bağlantılardır. ShareThis gibi eklentileri veya paylaşılabilir bağlantıları oluşturabilen Tweet'e tıkla gibi istatistik verici hizmetler de kullanabilirsiniz.

Düğmeleri ve bağlantıları blog yayınlarınızın altına kolaylıkla yerleştirebilecek diğer eklentiler var.

4. Popüler, eski blog yayınlarını paylaşmak için Twitter kullanın!

Blogcuların daha sık karşılaştığı hatalarından biri, eski ancak hala alakalı içeriği neredeyse yeterince tanıtlamamalarıdır. Daha yeni ziyaretçiler edinmek için her zamankinden daha popüler popüler yayınları tweetleyin. Daha da iyisi, bu işlemi otomatikleştirmek için $ 99 Sosyal gibi araçları kullanabilirsiniz!

5. Paylaşılabilir görselleri kullanın!

Twitter ilk başlatıldığında yalnızca kullanıcıların düz metin ve bağlantılar paylaşmasına izin verildi. Bu değişti, büyük zaman! Şimdi, etkileşimi artırmak için kanıtlanmış görüntüleri ve bilgi grafiklerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Bu, daha fazla tweet, yeniden tweet, bahis, paylaşım ve favori demektir. Resimlerinizi akıllıca kullanın, böylece içerik stratejinizin önemli bir parçası haline gelirler.

Twitter'da daha fazla katılım, sitenizin trafiğini kolayca artırabilir. Denemekten korkmayın bu yüzden videoları ve animasyonlu gif'leri bile kullanabilirsiniz!

Twitter hesabınızdaki bu kolay ipuçlarını kullanmaya başlayın ve ne olduğunu görün!

Twitter'dan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? O zaman şimdi şuna bir bak!

Videoyu izlemek için burayı tıklayın

Yöntem # 3

"YouTube'dan Ücretsiz Trafik Almak Düşündüğünden Daha Kolay!"

YouTube'dan ücretsiz trafik almak için

YouTube'dan ücretsiz trafik almanın herkesin söylediği kadar kolay olup olmadığını merak ettiniz mi?

Kuşkusuz, doğru şekilde kullanılırsa, Youtube, ne yapacağınızı bilemeyeceğinizden daha fazla ücretsiz, hedefli trafik sağlayabilir.

Anahtar, videolarınızın aranabilir olmasını, belirli anahtar kelimeleri ve cümleleri temel alarak ve ses seviyesinde konumlandırılmasını sağlar!

Örneğin, çizgi roman toplama hakkında bir blogunuz olduğunu varsayalım. Önemli bir Comic etkinliğine son ziyaretiniz hakkında bir video gönderiniz.

Herhangi bir betik hazırlamanız ya da herhangi bir prodüksiyon yapmanız gerekmediğinden videoyu yaratmak ve düzenlemek kolaydı. Şimdi, bazı güzel görüntüleri düzenlediğinizi ve YT kanalınıza bir video yayınladığınızı varsayalım.

Açıklamaya "çizgi roman toplama", "çizgi roman hayranları", "cosplay" vb. Gibi anahtar kelimeleri ve sitenize bir bağlantı ekleyin.

Artık videonuz, bu terimlerin arama sonuçlarında bir yere gösterecektir.

Fakat hepsi bu kadar değil!

YouTube, Google'a ait olduğu için, videonuz da dizine eklenir ve Google'ın kendi arama sonuçlarıyla derecelendirmeye başlar.

Kabul ederseniz, videonuzun en yakınında gösterilmeye başlaması biraz zaman alabilir, ancak videonuzun sıralaması ne olursa olsun tıklama alırsınız.

Bu videodan blogunuza ayda 200 benzersiz ziyaret gerçekleştirdiğinizi varsayalım. Şimdi, ayda 5, 10 veya hatta 20 video yayınladıysanız ve videoların her biri aynı şeyi yaparsa ne olacaktı?

Şimdi YouTube'un gücünü görüyor musun?

Temel önceliği anladığınıza göre, başarı için bazı hızlı ipuçlarını ele alalım …

1. Viraliteye odaklanın!

Video bağlarınızı çeşitli sosyal medyada, forumlarda ve insanların göreceği diğer sitelerde paylaşın. Bu, bir viral etki yaratan paylaşımı ve katılımı teşvik eder.

Daha toplumsal sinyaller o kadar iyi!

2. Profesyonel olmaya çalışın!

İyi resim ve ses kalitesini sağlamak için biraz çaba sarfedin, bu uzun bir yol kat eder. Yardımcı çeşitli araçlar ve editörler mevcuttur. Onları kullan!

3. Videoları kısa tutun, tatlı ve eğlenceli tutun!

İnsanlar bu günlerde kısa özen gösteriyorlar. Onları dronlu, uzun, sıkıcı videolara boğmayın. Hiç kimse ne kadar iyi olduğunu düşünsün, izleyemez.

4. Logonuzu veya markanızı dikkatle gösterin!

Bunu başlangıç ​​ve bitiş başlıklarıyla kolayca yapabilirsiniz. Logonuzu ekranın bir köşesine de taşıyabilirsiniz ve bu işe yarayacaktır.

5. İnsanları abone olmaya davet edin!

YT kanalınıza abone olduğunuzda, videolarınız ziyaretçinin ana sayfa feed'inde o andan itibaren gösterilir. Sadece, sormak zorundasın!

YouTube ile tamamen ezmek mi istiyorsunuz?

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve size para kazandıracak anahtar kelimeler için YouTube ve Google'ın bir sayfasında nasıl YouTube videolarınızı sıralayacağınızı gösterecek olan bu 'omuz üstü' video eğitimi dersini inceleyin !

Bu Kaçırmayın!

Başlamak için burayı tıklayın

Yöntem # 4

? "E-posta Yalnız Reklamlarını Kullanarak Nasıl Kalite Trafiği Alacaksınız"

Yalnız Reklamları kullanarak kaliteli trafik nasıl elde edilir?

? Yani bu modülde, yalnız reklamlardan bahsedelim

Ne duymuş olsanız da, e-posta pazarlamacılığı, "yavaş bir ölümle ölmüyor" değil, kaliteli trafik elde etmek için harika bir yoldur olduğundan emin olabilirsiniz .

Ve şimdiye kadar bilmiyorsanız, e-posta tek başına reklamlar trafik almak için uygun maliyetli bir yol olmayı sürdürüyor.

En iyisi, son derece uygun maliyetli ve HIZLI!

Hedefli trafiği hızlı ve ucuz istiyorsanız, sadece okumaya devam edin …

Tam olarak yalnız reklamlar nedir?

Oldukça basit bir şekilde, sitenizi tanıtmak için e-posta yoluyla abonelerine gönderilecek belirli bir listenin sahibine ödeme yaptığınız reklamlardır.

Genellikle, belirli sayıda tıklama için sahibine ödeme yapın . Tıklama kontenjanı sağlandığında anlaşma yapılır.

Bununla birlikte, çoğu liste sahipleri genelde onlardan tekrar satın almanızı istedikleri için çoğu kez tıklamaları getirirler!

Peki bunları kullanmanın faydaları nelerdir?

Yalnız reklamlar, bir trafik mıknatısı teklif sayfasına trafik gönderdiğinizde daha etkili olur.

Bu şekilde, ziyaretçiler "tek seferlik" bir satış veya dönüşüm için ateş etmek yerine, kendi listesine abone olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu, doğrudan yeni abonelerinizle uzun süren bir ilişki geliştirmenize olanak tanır.

Değer doğurduğunuz sürece nihai olarak güven inşa edersiniz. Aboneleriniz bağlı kuruluş teklifleri veya kendi ürünleriniz olsun, sizden daha fazla satın alma eğiliminde olacaktır.

Yalnız reklam trafiği konusunda özellikle serin olan şey, ziyaretçilerin daha kaliteli olması eğiliminde olmasıdır.

Niye ya? Eh, bir şey için, açıkçası zaten e-posta pazarlamasına açıktırlar değil mi? Seni buldular!

Yalnız reklamlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen şimdi tıklamanızı öneririm!

Yalnız reklamlarla başlamakla ilgili temel bilgiler …

Yalnız reklam sağlayıcıları bulmanın en kolay yollarından biri, nişlerinizin demografik bilgilerini hedefleyen diğer siteleri aramaktır.

Örneğin, nişinizin hedef demosu 35 yaşın üzerindeki kadınlar ise, onlara hitap eden diğer siteleri, tercihen ilgili niş içerisinde bulmak isteyeceksiniz.

Her bir sitenin sahibiyle iletişime geçin ve onlara size yalnız bir reklam satmak isteyip istemediklerini sorun.

Sonunda bazı evet cevapları alacaksınız. Onların iyi uyum sağlamalarını sağlamak için onlara önemli bazı sorular sorun.

Ücretsiz Trafik Mini Kursu İşte bazı iyi olanlar:

– Listeniz ne kadar büyük?

– Mevcut açık oranınız nedir?

– Aylık kaç yeni abone alıyorsunuz?

– Bir reklam için genellikle ne ücret alıyorsunuz?


Reklam verecek bir listeye karar verdikten sonra küçük başlayın. İlk solo reklam çalıştırmanızdan iyi sonuçlar alırsanız, her zaman daha sonra büyütebilirsiniz. Unutmayın, bir takım deneme yanılma söz konusudur.

Ancak, doğru listeyi ve reklam kombinasyonunu bulduğunuzda, trafiğinizi ne kadar hızlı bir şekilde artırabildiğinize şaşıracaksınız!

? Yalnız reklamlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

? Ezines'in ve Yalnız Reklamların gücünü kullanarak teşvik ettiğiniz HERHANGİ teklifte yüksek oranda hedeflenmiş trafik çekerek satışlarınızı nasıl artıracağınızı gösteren ÜCRETSİZ Trafik Mini Kursunuzu talep etmek için aşağıya tıklayın !

Ücretsiz trafik mini dersinizi almak için burayı tıklayın

Yöntem # 5

"Nasıl Bing'den Daha Fazla Trafik Nasıl Gidilir?"

Bing'den ücretsiz trafik almak için
Başarının can damarının kaliteli, hedefli ve tercihen ÜCRETSİZ trafik olduğunu biliyoruz !

Ve çoğu pazarlamacılar, arama motorlarının 800 lb. Gorilla'sından bu yana, sitelerini Google'la sıralamaya odaklıyorlar.

Birçok pazarlamacının farkında olmadığı şey, ikinci en büyük arama motoru olan Bing'de bir siteyi sıralamanın oldukça kolay olmasıdır.

Bing'in endekslemesi için sitenizi daha iyi optimize etmek için gereken birkaç adım var.

Bing'de daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak şey:

1. Hoş bir "eski" alan adı alın

Bing bir alan adının yaşına odaklanır. Daha eski alanlar genellikle daha yeni alanlar daha üst sıralarda yer alır. Nişinizde mevcut, temiz, eski bir dolmuş alan arayın. Kayıt olun ve sitenize yönlendirin.

2. Dizine alın

Bu, Bing'den daha fazla trafik almak için önemli bir adımdır. Web sitenizi endeksli hale getirmenin en iyi yolu doğrudan Bing'e göndermenizdir.

Bir hesap açın ve Bing Web Yöneticisi Araçları'ndan da yararlanın. Sitenizin trafiği ile ilgili ayrıntıları alırsınız ve Bing'in sitenizi daha kolay taramasını sağlamak için bir site haritası oluşturabilirsiniz.

3. Bing'in teknoloji standartlarını karşıladığınızdan emin olun

Bing, aşağıdaki web sitesi performans faktörlerine odaklanır:

  • Sayfa yükleme süresi
  • Robots.txt dosyası – güncel ve doğru olduğundan emin olun
  • Site haritası – tüm URL'lerin temiz ve güncel olduğundan emin olun. Ölü veya gereksiz URL'leri kaldırın
  • Yeniden yönlendirmeler – Web siteleri arasında içerik taşınması durumunda daima 301 kalıcı yönlendirmeler kullanın
  • Kanonik etiketler – Bing'in sitenizdeki diğer URL'lere göre orijinal URL'leri bilmesine yardımcı olmak için "rel = canonical" etiketleri kullanın

4. Başlık ve meta etiketleri kullanın

Bing, anahtar kelimeler için başlık etiketlerine daha fazla önem verir. Sitenizdeki her sayfanın başlık etiketlerinde alakalı anahtar kelimeleri kullanın.

Ayrıca şunlara dikkat et ::

  • Bing tarayıcılarını herhangi bir şekilde engellemiyorsunuz
  • Açık bir grafik etiketi (Facebook için) ekliyorsanız, sayfa başlığınızla tutarlı hale getirin.
  • HTML başlığını sorgularla alakalı olduğundan emin olun ve tekrar etmeyin.

5. Doğru kelimeleri kullan

Anahtar kelimelerle verimli ol. Sayfa başına ikiden fazla kullanmayın!

Anahtar kelimelerinizin başlık sayfalarında, meta tanımlamalarda ve arka başlıklar <H1> ve <H2> etiketleri üzerinde bulunduğundan emin olun.

Reklamlarınızı Bing Etmek

6. Kaliteli geri almak

Tıpkı Google'da olduğu gibi, yüksek yetkili sitelerdeki bağlantılar
Bing'deki sıralamalarını arttırmada anahtar rol oynuyor. Sadece birkaç yüksek değerli geri dönüş , bazı sıralama momentumunu elde etmenize yardımcı olmalı. Bunu gerçekleştirmek için misafir postalarını veya makaleleri kullanın.

? 7. Kaliteli içerik sunun

Sitenizde zengin, insan tarafından okunabilen kaliteli içerik istersiniz. Başka herhangi bir şey Bing'in arama sonuçlarındaki sıralamalarınıza zarar verir. Anahtar kelimelerle, hatta bağlı kuruluş bağlantılarıyla aşırı şey kaçırmayın ve içeriğinizin gezinmesini kolaylaştırın!

8. Sosyal olmak

Bing, toplumsal kanıt ve katılım için yüksek puanlar verir . Biraz paylaşımda bulunun ve içerikten hoşlanıyorsanız, Bing'in sitenizi daha yüksek derecelendirmesi daha kolay olur.

Her seferinde bunların her birinde biraz çalışın. Tutarlı kalın ve en önemlisi sabırlı olun. Zamanla, sitenize Bing'den daha fazla trafik çekilecek!

Bing ve Google'dan gelen ücretsiz trafikle ezmek mi istiyorsunuz?

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Bedava Video Eğitimi!
"Trafik Üretimi – Para Kazanmanın Anahtarı"

 

Daha Fazla Bedava Video Eğitim Eğitimi İçin Tıklayınız!

  • October 15, 2017
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply:

%d bloggers like this: